Theorieavond met nieuwe leerling

Theorieavond met nieuwe leerling

Op 3 december zijn we weer gestart met een twee nieuwe  theorieboeken. De eerste twee vakken POF en Wetgeving waren al weer door twee leerlingen afgerond met een examen bij het CBR,  en met goed gevolg, 85%  score. Het dient minimaal 75% te zijn dus daar zijn we weer trots op.

En nu gaan we starten met Meteorologie en Navigatie.

Omdat dit ook een moment is waarin leerlingen weer kunnen instromen mochten we ook weer een nieuwe leerling welkom heten. Omdat er ook twee geslaagd zijn begonnen we onze vond goed. Zie bijgaande foto. Genoeg voor 13 man? Toch?

Gebak
Onze leerlingen nemen steeds gebak mee. Dit komt de gezelligheid ten goede. Echter het is niet goed voor de Weight & Balance, maar wel erg lekker

 

 

Geef een reactie