Leven en vliegen in Coronatijd

FlightSchoolTeuge in Nordhorn
Samen naar Nordhorn

Het is een vreemde gewaarwording te leven in een tijd waar veel van de normale dingen verboden zijn. Familiebezoek, werk, vrienden het is allemaal anders dan normaal. Vakantie houden zal er voor velen niet in zitten of het zal er drastisch anders uitzien. Dat laatste heeft Flight School Teuge ook onderkend en heeft oplossingen bedacht voor een goede invulling van uw vakantietijd. Ga leren vliegen, en begin direct. Maak in de vakantietijd de nodige uren, dan is de tijd nuttig besteed, je krijgt een hele mooie vakantie en het zal dan niet zolang duren dat je zelf er op uit mag met het vliegtuig om je vakanties er heel anders uit te laten zien.

Neem eens contact op met Flight School Teuge ons team is er klaar voor, maar onze vliegtuigen en vliegsimulator staan tot in de puntjes onderhouden klaar voor uw eerste les.

Kom geheel vrijblijvend langs of mail met administratie@flightschoolteuge.nl 0f bel 06 868 678 36 even voor een afspraak. Je zult er geen spijt van krijgen.

Geef een reactie